Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Zdravie a krása > Kaderníctva

Sortiment kaderníckych služieb, slávnostné účesy, strihanie, vlasová kozmetika.

Odkazy
Zoraď podľa :
Best time je nový projekt pre všetky salóny krásy. Vyhľadajte si salón krásy podľa lokality kde sa nachádza a
služby, ktorú poskytuje.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRGaléria účesov k rôznym príležitostiam. Účesy pre dlhé a krátke vlasy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRJOICO SALON - kaderníctvo, manikúra, gelové nechty, vizáž. Kompletná vlasová starostlivosť, moderné strihy
a kvalitná kozmetika. Pravidelné akcie a súťaže pre Vás.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStránka venovaná vaším vlasom a účesom. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a taktiež rôzne ďalšie informácie.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPoskytujeme kadernícke služby a poradenstvo, zahusťovanie a predlžovanie vlasov, pánsky a detský strih, farbenie, trvalú, preliv, melír. Predlžovanie robíme metódou BOND PLUS a používame vlasy rôznych kvalít.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRETANI je registrovaná značka, ktorá prináša exkluzívne kozmetické výrobky pre starostlivosť o pokožku a zovňajšok každej modernej ženy. Vďaka využitiu najmodernejších technológií a klasickej orientálnej medicíny sú všetky výrobky značky ETANI úplne bez parfumácie a parabénov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRDenné aj špeciálne ošetrenie vlasov pre všetky vekové kategórie. Kadernícky salón a holičstvo Salon 23 v priestoroch OD Kaufland Nitra ponúka dostupné ceny pre deti, mládež, dospelých aj pre seniorov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNabízíme péči o pleť, léčbu celulitidy, depilaci, pěsticí a dekorativní kosmetiku.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNabízíme odstranění celulitidy, lymfodrenáže, masáže, vacupress, depilaci. Používáme jednoduchou a přitom velice účinnou metodu: princip diferencovaného ošetření celulitidy, která přináší viditelné a dlouhodobé výsledky.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKaderníctvo MAŤA ponúka v Žiline kompletné služby a poradenstvo na profesionálnej úrovni v oblasti dámskeho, pánskeho a detského kaderníctva. Tvoríme účesy novými technikami a držíme krok s módnymi trendmi s profesionálnou vlasovou kozmetikou LONDA. Kadernćtvo MAŤA Žilina - strihanie, farbenie, melírovanie vlasov, trvalá, česanie a úprava účesov na rôzne príležitosti pod jednou strechou.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama