Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Vzdelávanie > Tanečné kurzy

Kurzy spoločenských tancov, výuka latinsko-amerických a moderných tancov.

Odkazy
Zoraď podľa :
Tanečné a kongresové centrum KESEL prenájom priestoru, svadby, firemné akcie, reklamné plochy, bilboardy, Dj´s, ozvučenie a osvetlenie.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTango club vás pozýva na kurzy, workshopy, semináre, víkendové pobyty argentínskeho tanga. Tancovať argentínske tango je skutočný zážitok. Zapamätajte si, že na tango nie ste nikdy príliš starí.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPlnoformátová tanečná škola v komplexe River Park. Ponúka tanečné kurzy a cvičenie ako aerobic, zumba, joga, pilates, tae bo, brušné tance, latinsko americké tance, salsa, tango argentino či muzikálové tance.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRFitnes cvičenia a škola tanca pre každého bez ohľadu na vek.Taebo,zumba,port de bras, capoeira,bongo bubny,hip hop,kurzy spoločenského tanca,salsy,brušných tancov.Príďte sa k nám zabaviť a zároveň urobiť niečo pre seba.Tešíme sa na Vás v ZONA Dance FIT Štúdiu, ktoré sa nachádza v Bratislave, časť Ružinov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRČinnosťou združenia je odborná príprava a lektorská činnosť formou krúžkov (školský rok) a kurzov (letné mesiace) zameraných na MUZIKÁL (spev, tanec, herectvo) pre začiatočníkov i pokročilých, pre amatérov i profesionálov. Krúžky a kurzy vedú špičkoví lektori z oblasti profesionálneho muzikálového sveta.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTanečná škola zameraná na výučbu spoločenských tancov, Tanečný klub

Rondel klub 23 pod jednou strechou združuje Tanečnú školu, Agentúru 23 a Reštauráciu Rondel. V Tanečnej Škole prebiehajú kurzy spoločenských tancov pre mládež ale i dospelých. Zabezpečujeme svadby, plesy, firemné stretnutia, imatrikulácie, stužkové, maturitné i pomaturitné večierky, kary, akcie pre deti ako je Deň detí a Mikuláš. Poskytujeme ozvučenie a osvetlenie Vaších akcií, zabezpečíme mažoretky, tanečné páry a choreografie ŠTT aj Latina, ľudových zabávačov, kapely...
Kategórie:


Hodnotenie Google PRFulltextové a katalógové vyhľadávanie vzdelávacích aktivít rôznych spoločností. Jazykové kurzy, jazykové školy, počítačové kurzy, rekvalifikačné kurzy, tanečné kurzy ...
Kategórie:


Hodnotenie Google PR
Kategórie
Pagerank
Reklama