Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Vzdelávanie > Jazykové kurzy

Výučba jazykov vo väčších alebo menších skupinách, individuálne, doučovania.

Odkazy
Zoraď podľa :
Efektívne kurzy angličtiny s individuálnym prístupom ku každému klientovi. V ponuke sú kurzy tak pre jednotlivcov, ako aj pre skupiny. Výučba anglického jazyka prebieha na základe súčasných poznatkov z modernej metodiky vyučovania jazykov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRYour Choice! každý rok odučí vyše 1500 hodín špecializovanej angličtiny, preloží takmer 5000 strán, tlmočí vyše 200 hodín. Využíva moderné technológie, eBeam, multimediálne DVD, pri prekladoch CAT.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRJazykova skola My Way school vyucuje anglicky jazyka prostrednictvom "communicative language method". Ludia si jazyk osvojuju tak ako to robia male deti, ucia sa rychlo reagovať a zit "English life". Vyucba je postavena na kvalifikovanych, mladych, skusenych lektoroch, individualnom pristupe a overenych materialoch priamo z anglicky hovoriacich krajin.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRjazykové pobyty - Simcas s.r.o., funguje od roku 2000. Zabezpečuje jazykové pobyty v zahraničí pre dospelých a odborníkov, letné jazykové pobyty pre deti a mládež, ročné alebo polrocné štúdium na strednej škole v zahraničí. Viac ako 50 destinácií.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKurzy, školenia, semináre, tréningy, konferencie, štúdiá - fulltextové a katalógové vyhľadávanie vzdelávacích aktivít zo Slovenska a zahraničia rôznych vzdelávacích spoločností.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTesty na headway intermediate, headway pre-intermediate testy a testy na ostatne ucebnice headway. Pozri si headway testy a uz nikdy neprepadnes. Testy anglictina. Vysledky testov headway, s klucom.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTaliansky jazyk preklady - technické i spoločensko-vedné texty, tlmočenie - obchodné jednania, technické inštruktáže, školenia, jazykové kurzy - začiatočníci i pokročilý, jednotlivci i skupinky
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPreklady odborných i spoločensko-vedných textov, tlmočenie pri jednaniach, technických inštruktážach z a do talianskeho jazyka, jazykové kurzy všetkých úrovní pre jednotlivcov a skupiny
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPortál jazykov poskytuje aktuálne správy a materiály pre študentov a vyučujúcich angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, francúzštiny, španielčiny a ďalších cudzích jazykov na všetkých stupňoch a typoch škôl.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKompletná databáza všetkých jazykových škôl a jazykových agentúr poskytujúcich jazykové vzdelávanie v Českej republike.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama