Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Vzdelávanie > Školy

Školy všetkých stupňov, materské, umelecké a špeciálne školy z celého Slovenska.

Kategórie

Materské školy a jasle (13)

Stredné školy (23)

Vysoké školy (47)

Základné školy (11)

Základné školy - umelecké (2)

Školské časopisy (2)

Špeciálne školy (5)


Odkazy
Zoraď podľa :
Najrozsiahlejší katalóg stredných škôl, gymnázií a učilíšť na Slovensku.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRYour Choice! každý rok odučí vyše 1500 hodín špecializovanej angličtiny, preloží takmer 5000 strán, tlmočí vyše 200 hodín. Využíva moderné technológie, eBeam, multimediálne DVD, pri prekladoch CAT.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRJazykova skola My Way school vyucuje anglicky jazyka prostrednictvom "communicative language method". Ludia si jazyk osvojuju tak ako to robia male deti, ucia sa rychlo reagovať a zit "English life". Vyucba je postavena na kvalifikovanych, mladych, skusenych lektoroch, individualnom pristupe a overenych materialoch priamo z anglicky hovoriacich krajin.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStredoškolské, vysokoškolské, pomaturitné, externé, postgraduálne a ďalšie štúdiá - fulltextové a katalógové vyhľadávanie rôznych typov štúdií. Zoznam škôl a fakúlt.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
Kategórie:


Hodnotenie Google PROsobná stránka venovaná tvorbe html a php a spoznania nových ľudí ochotných zapojiť sa do rôznych projektov
Kategórie:


Hodnotenie Google PRRozcestník studia jazyků v ČR. Vše o jazykových webech. Články, Jazykové školy, jazykové kurzy - 3000 jazykových kurzů, 800 jazykových škol. Zahraniční studium a práce. Jazykové zkoušky a certifikáty.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRProfesionálne doučovanie slovenčiny, príprava na Monitor, prijímacie skúšky a oveľa viac, všetko pod dohľadom kvalifikovaného pedagóga.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVšetko čo potrebujete vedieť o materských školách. Najnovšie trendy zo zahraničia i domova v oblasti predškolskej starostlivosti o deti. Uľahčenie hľadania, hodnotenia a výberu tej najlepšej škôlky pre vaše dieťa.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRAktuálne otázky na prijímacie pohovory na vysoké školy. Databáza viac ako ôsmich tisíc otázok, rozdelených do prehľadných tematických celkov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama