Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Vzdelávanie > Školenia, kurzy

Organizácia školení a profesných seminárov pre firmy a jednotlivcov v rôznych oboroch.

Odkazy
Zoraď podľa :
Jsme poradenskou a vzdělávací firmou, nabízíme komplexní portfolio služeb v oblasti projektového řízení.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKurzy, školenia, semináre, tréningy, konferencie, štúdiá - fulltextové a katalógové vyhľadávanie vzdelávacích aktivít zo Slovenska a zahraničia rôznych vzdelávacích spoločností.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKurzy prvej pomoci v Nitre aj pre autoškoly
Kategórie:


Hodnotenie Google PRŠkolenia zamestnancov v oblasti BOZP a PO, služby BOZP, služby požiarneho technika, revízie, školenia zamestnancov pracujúcich vo výškach, na obsluhu motorových vozíkov, na zdvíhacie zariadenia, atď.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRAngličtina a budování týmu internátní kurzy s dvojím užitkem.Teambuilding plus zážitkové učení dává dvojí užitek za jedny peníze.Teambuilding a firewalking (přechod žhavého uhlí) jako součást výuky angličtiny (angličtina jinak).
Kategórie:


Hodnotenie Google PRChudobný Honza, Bohatý John - o knihe Podnikani v USA a Johnovi Vanharovi. John Vanhara je český podnikateľ a blogger píšuci svoje skúsenosti s podnikaním v USA. Články o autorovi knihy ako aj informácie o knihe
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVáš osobný tréner pre kondičný a silový tréning – fitness a kulturistika. Stravovacie programy, cvičenie pre zdravie a odborný dohľad. Predaj doplnkov výživy pre športovcov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PREduART - fotokurzy, workshopy, tvorivé dieľne, stretnutia fotografov, veľkoformátová tlač, prenájom fotoateliéru.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKurzy prvej pomoci pre žiadateľov o vodičské oprávnenie a vodičov
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama