Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Vzdelávanie

Informácie o vzdelávaní od materských škôl až po jazykové kurzy a odborné školenia.

Kategórie

Jazykové kurzy (105)

Knižnice (6)

Tanečné kurzy (7)

Výukový softvér, elektronické slovníky@ (8)

Školenia, kurzy (116)

Školy (106)

Štúdium v zahraničí (20)

Študentské stránky (20)


Odkazy
Zoraď podľa :
Efektívne kurzy angličtiny s individuálnym prístupom ku každému klientovi. V ponuke sú kurzy tak pre jednotlivcov, ako aj pre skupiny. Výučba anglického jazyka prebieha na základe súčasných poznatkov z modernej metodiky vyučovania jazykov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRJazykova skola My Way school vyucuje anglicky jazyka prostrednictvom "communicative language method". Ludia si jazyk osvojuju tak ako to robia male deti, ucia sa rychlo reagovať a zit "English life". Vyucba je postavena na kvalifikovanych, mladych, skusenych lektoroch, individualnom pristupe a overenych materialoch priamo z anglicky hovoriacich krajin.
Kategórie:


Hodnotenie Google PROdborné jazykové kurzy anglického jazyka.
Profesionálne tlmočenie odborného anglického jazyka.
Preklad anglických textov, korektúry.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKonferencie, firemné prezentácie, kongresy a veľtrhy. Databáza vedeckých konferencií, kongresov a seminárov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKurzy, školenia, semináre, tréningy, konferencie, štúdiá - fulltextové a katalógové vyhľadávanie vzdelávacích aktivít zo Slovenska a zahraničia rôznych vzdelávacích spoločností.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZdarma IQ Test. Urobte si zadarmo váš IQ Test.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRDistribúcia didaktikých a edukačných materiálov pre materské, špeciálne a základné školy. Vydávame pracovné zošity a výrábame detské ihriská, preliezky, hojdačky, kolotoče. Dodávame školský nábytok, stoličky, stoly, šatne, molitanové zostavy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRJazykové pobyty - Simcas, s.r.o., Zabezpečuje jazykové pobyty v zahraničí pre dospelých a odborníkov, letné jazykové pobyty pre deti a mládež, ročné alebo polročné štúdium na strednej škole v zahraničí. Dlhoročné skúsenosti, profesionálny servis. Renomované jazykové školy v Anglicku, letný prázdninový pobyt v Anglicku , na Malte, USA, Kanade, Novom Zélande, Nemecku, Rakúsku, Francúzsku a inde. Viac ako 50 destinácií, letný jazykový pobyt Taunton School, jazykové pobyty, jazykové kurzy, štúdium v zahraničí, študijné pobyty.
Kategórie:


Hodnotenie Google PROtestuj svoje IQ v online IQ teste. Test inteligencie bol zostavený psychológmi, kvalita výsledku IQ je zaručená.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama