Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Voľný čas, zábava, záľuby > Humor

Zábavné stránky plné vtipov, videí, obrázkov, zábavných smsiek a aplikácií.

Odkazy
Zoraď podľa :Citáty slávnych osobností. Naše krédo: "Načo sa trápiť, keď to už povedal niekto lepšie."
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKrupi.Ca je stránka na ktorej nájdeš kopu zaujímavých vecí. Môžeš posielať falošné emaily z adresy ktorej chceš, sťahovať hudbu, surfovať anonymne cez proxy. Tiež tu nájdeš tisíce smajlíkov úplne zadarmo.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPotěš svoje blízké SMS přáničkama o lásce, k narozeninám, na dobrou noc a dobré ráno, sms blahopřání, vtipné sms. Z našeho archivu pro různé příležitosti si určitě vybereš tu pravou.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVitajte v Kocúrkove - obci obmedzených možností a nesplnených túžob. Je to dedina plná kontroverzií, nečakaných udalostí a dlho neriešených problémov. Kocúrkovo je laboratórium pre udržateľný rozvoj modelovej obce.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZábavný server, obsahujúci vtipy, vtipné obrázky, zábavné texty, humor, videá a výroky.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSuper Citáty .cz - web se zaměřením na citáty o lásce, přátelství, životě, mládí a stáří, chudobě a bohatství a mnoho dalších.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRK receptom na alkoholické a nealkoholické nápoje bezpochybne patria kokteily, ktoré su korením každého pitia. Okrem alkoholických receptov nájdete aj nealkoholické
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTisíce vtipů na jedné stránce. Stačí si vybrat kategorii a začít se smát. Vtipy o dětech, básničky, vtipy o blondýnkách, církevní vtipy, černý humor, hádanky, hospodské vtipy, lékařské vtipy, mezinárodní atd.
Kategórie:


Hodnotenie Google PR10. Vtipy
Stránka obsahující výběr dobrých vtipů z mnoha oblastí. Najdete tady vtipy o policajtech, ze školy, z nemocnice, z války, o zvířatech a další.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama