Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Veda, technika, príroda > Chémia

Informácie o chémii, chemikáliách a ich praktickom využití.

Odkazy
Zoraď podľa :
Stránky informujúce o postupe a vlastnostiach výroby vápna. Využitie vápenca a dolomitu v jednotlivých krokoch, variantoch, vrátane dopadu na životné prostredie. Chemický proces výroby ako aj technické vybavenie popísané na stránkach.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPonúkame Vám posypové materiály a posypové soli vysokej kvality
za rozumnú cenu vhodné na zimnú údržbu ciest a chodníkov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZoznámte sa s výrobkami ECODRYCARE - eko novinkou na trhu
poskytujúcou kvalitné umytie interiérov aj exteriérov auta BEZ POUŽITIA
VODY. Žiadne škrabance, žiadne šmuhy, pekný lesk a dlhotrvajúci efekt.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSIBATERM s.r.o. výrobca vysokokvalitnej, dlhodobo overenej a spoľahlivej protipožiarnej omietky. Medzi naše činnosti patrí výroba protipožiarnej omietky, realizácia protipožiarnych náterov,protipožiarna ochrana oceľových konštrukcií, protipožiarna ochrana
Kategórie:


Hodnotenie Google PRChemicko-biologický portal zaoberajúci sa pridávaním článkov a vyhľadávaním chemických a biologických informácii.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRLaboratóriá a skúšobne TÜV NORD Slovakia, sro, Brno boli akreditované Českým inštitútom pre akreditáciu, ops pre skúšobné činnosť v oblastiach mechanické a metalografické skúšky kovov a zliatin, chemické analýzy a skúšky fyz-chem vlastností.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRAkreditované chemické laboratórium.
Vykonávame akreditované odbery a rozbory odpadových, bazénových a pitných vôd do 24 hodín na základe certifikátu za bezkonkurenčné ceny.
Analýza vody
Rozbor vody
Kvalita vody
Akreditácia podľa ISO/IEC 17025:2005
Kategórie:


Hodnotenie Google PROrgán štátnej správy s postavením národného orgánu Slovenskej republiky na úseku oznamovania nových chemických látok, uvedenia biocídnych výrobkov na trh, klasifikácie, evidencie a inventarizácie chemických látok, ako aj hodnotenia rizík pri ich uvádzaní na trh.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPopis systému nižších rastlín (sinice, riasy, huby, lišajníky, machorasty), vysvetlenie vzájomných fylogenetických vzťahov týchto rastlinných skupín.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZákladný a aplikovaný výskum polymérov pre chemické vlákna.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama