Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Stavba, dom, dielňa, reality > Kamenárske práce

Obklady, dlažby, schody, náhrobné kamene a iné kamenárske práce.

Odkazy
Zoraď podľa :
Kamenárska a stavebná výroba. Prírodné materiály u nás pretvárame na bohatý sortiment výrobkov a sme schopný realizovať všetky druhy kamenárskych prác. Kuchynské dosky, stoly, náhrobné kamene, schody, obklady krbov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRFirma ID Stone s.r.o. z Popradu je významným spracovateľom kameňa. Vyrába: náhrobné pomníky, kuchynské dosky, kúpeľne, krby, schody, parapety, dlažby, obklady stien, dlažbové kocky a dosky
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKamenárstvo Riedl - najväčšie kamenárstvo v okrese Žilina a širokom okolí. Kamenárstvo Riedl, vaša správna voľba.
Kategórie:


Hodnotenie Google PR


Štiepaný kameň je veľmi atraktívny druh obkladového materiálu. Záhrada či terasa bude vďaka tomuto typu obkladového kameňa pôsobiť prirodzene a zároveň dekoratívne. Spracovávame ručne štiepaný alebo formátovaný prírodný kameň.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKamenárska a malá stavebná výroba. Zaoberáme sa spracovaním rôznych druhov prírodných materiálov (žula, mramor, pieskovec, bridlice, atď.) V tejto oblasti je naša spoločnosť schopná realizovať všetky druhy kamenárskych prác. Zákazníkovi ponúkame všetky služby od návrhu a projekciu, cez výrobu až po montáž výrobkov z prírodného kameňa.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNaši skúsení majstri, ktorí sa venujú viac ako 10 rokov práci s kameňom Vám vedia navrhnúť a zrealizovať všetky možné spôsoby aplikácie kameňa, či už u Vás doma v interiéri alebo na záhrade v exteriéri.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKamenárstvo B&M ponúka kompletné služby v oblasti cintorínskej, bytovej a stavebnej architektúry – náhrobné kamene, pomníky, krby, dlažby, obklady, sokle, kúpeľne a kuchyne, dekoračné predmety, projekcia a realizácia záhradnej architektúry... Používame kvalitné materiály zo žuly a mramoru a najnovšie technológie obrábania kameňa, ktoré zaručujú dlhú životnosť produktu a Vašu spokojnosť.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNájdete u nás lacné pietne a cintorínske doplnky - cintorínske svietniky, kríže, urny, cintorínske lampy. Novinkou sa stali lampy solárne, ktoré sa cez deň nabíjajú a zapínajú sa samy vždy pri zotmení.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRImport, predaj, distribúcia a montáž prírodného a umelého kameňa a kompletné kamenárske služby.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama