Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Reštaurácie, stravovanie, potraviny > Catering

Firmy ponúkajúce služby v oblasti cateringu, zabezpečenie recepcií, firemných večierkov a iných druhov akcií.

Odkazy
Zoraď podľa :
Zabezpečujeme celkovú produkciu eventov vrátane cateringových služieb na všetky typy eventov. Catering, event servis, hostesing, barmanské služby, gastro služby a mnoho dalších služieb.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPozvite si vlastného kuchára do svojej kuchyne, aby Vám s Vašou asistenciou, podľa Vášho želania navaril, pripravil pohostenie pre slávnostné príležitosti, či iba romantickú večeru pre dvoch.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNaša cateringová spoločnosť Vás prenesie do kulinárskeho sveta plného nezvyčajných zážitkov. Filozofiou cateringu „Classic“ je vysoká kvalita za nízku cenu. S profesionálnym prístupom usporiadame slávnosť podľa Vašich predstáv.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRQuera - produkčná agentúra, cocktail club, športový shop, kaviareň Čierna pani a cateringové služby
Kategórie:


Hodnotenie Google PRProfesionálne cateringové služby s 10-ročnou tradíciou a bohatými referenciami. Varili sme aj pre anglickú kráľovnú.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRpracovná agentúra, sprostredkovanie práce, preprava osôb a tovarov, party servis, hostessing, catering.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRV centre Bratislavy Vám ponúkame chrumkavé bagety, ciabbaty, voňavé štrúdle a koláčiky, ovocné a zeleninové šťavy a šaláty. Vždy čerstvé, vhodné na pracovné raňajky, firemné mítingy, rokovania či párty. DOBRÚ CHUŤ
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKompletný dekoračný a gastro sortiment pre hotely, reštaurácie aj jednotlivcov. Papierové dekorácie a prestieranie, servítky, airlaid program, plastový program (gastro vybavenie), dekoračné sviečky, oblečenie pre kuchárov a čašníkov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRTorty Žilina: narodeninové torty, krstinové torty, svadobné torty, torty pre deti a pre dospelých.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRDonáška denného menu v rámci Bratislavy na telefonickú objednávku. Jedlá pripravujeme denne, vždy z čerstvých surovín
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama