Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Reštaurácie, stravovanie, potraviny > Bary

Bary a pohostinstvá, príjemné posedenie v rôznych kútoch Slovenska.

Odkazy
Zoraď podľa :
Pálenie ovocných destilátov, Koštovňa, Ovocný liekovar. Pravé ovocné destiláty Broskyňovica,
Čerešňovica, Divá čerešňa, Dulovica, Hruškovica, Jabĺčkovica, Marhuľovica, Mirabella, Slivovica. E-shop.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRCuba Cafe je moderná kaviareň a cocktail bar v centre mesta Levice. Ponúkame iba to najlepšie zo sveta kávy, miešaných nápojov, čaju, dezertov a iných lahôdok. Naša kaviareň je nefajčiarska, klimatizovaná, a vybavená wifi bezdrôtovým pripojením na internet.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRQuera - produkčná agentúra, cocktail club, športový shop, kaviareň Čierna pani a cateringové služby
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSAINT-TROPEZ DISCO - Najväčšia diskotéka v Bratislave
Kategórie:


Hodnotenie Google PRReštaurácia so zameraním na špeciality z diviny, rýb ako ja iné národné a zahraničné špecilaity
Kategórie:


Hodnotenie Google PRMAMUT pub je situovaný v blízkosti centra, v budove bývalého Mamut-u (Stará Sladovňa), hneď vedľa BILLA (bývalý SPARX. MAMUT pub ponúka 5 druhov čapovaných pív, príjemnú atmosféru a ochotný personál. Sledovanie športových prenosov - 2 x TV, projektor, WIFI. Kapacita 84 miest
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPiváreň v Senci, ktorá ponúka 3 druhy čapovaných českých a cez 25 druhov svetových fľaškových pív. Medzi nimi aj legendárny DUFF a originálny americký Budweiser.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRResident Club Poprad. Diskotéka vo vynovených priestoroch bývaleho Aramisu. Nový majitelia, nové ceny, miešané drinky a diskotéka každý štvrtok, piatok a sobotu od 20:00 do 05:00.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRDISCO PANEL je název současné produktové řady společnosti Disco design Ltd, která obsahuje různé dekorativní LED panely navržené v moderním retro stylu sedmdesátých let.Nabízíme RBG LED podsvícené a nepodsvícené panely.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSme veľkoobchodným aj maloobchodným distribútorom kvalitných svetových odrodových káv. Ponúkame spoluprácu kaviarňam a reštauračným zariadeniam, od prenájmu kávovaru a dodávania kávy, až po poradenstvo pri vedení kaviarne, profesionálne školenia certifikovaným baristom a marketingovú podporu.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama