Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Priemysel, poľnohospodárstvo > Chemický priemysel

Výroba a predaj spotrebnej chémie a surovín pre poľnohospodárstvo a priemysel.

Odkazy
Zoraď podľa :
Servohydraulické a elektromechanické zkušební stroje pro vibrační, trhací, únavové, biomechanické zkoušky, průtahoměry, zkoušky materiálů pro nanotechnologie, životnosti, hlučnosti a vibrací, protéz a implantátů, simulace zkušebního provozu. Teplotní komory, klimatické, AST, šokové, s regulací tlaku, korozní, prachové a mlžné komory, typu AGREE, „Walk-In“, vibrační testy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVyrábame farby a laky na drevo, drevené výrobky, parkety, nábytok, hračky, lepidlá, prostriedky na ochranu dreva pred drevokazným hmyzom a hubami, odstraňovač starých náterov, penetrátor. Laky pre exteriér a interiér.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPredaj a kalibrácia váh. Váhy balíkové, počítacie, vreckové a laboratórne váhy. Váhy pre gastronómiu. Paletové vozíky s váhou.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRŠpecialista na vodu, zabezpečujeme úpravy vôd od potravinárskej výroby po bazény, v oblasti zásobovania pitnou vodou až po špeciálne priemyselné výroby a zdravotnícke aplikácie.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStránka spoločnosti, ktorá ponúka služby konzultácií pre potravinársky priemysel, audity, školenia a zavedenie systémov manažérstva kvality a zdravotnej bezpečnosti potravín.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPonúkame marketingové štúdie hotelových a gastronomických služieb, odborné poradenstvo a cenové kalkulácie. Predaj gastronomickej techniky, ale aj výrobkov pre chemický a potravinársky priemysel.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPOLYTEX Žilina - slovenský výrobca silikónových omietok, disperzných omietok, hygienických náterov, fasádnych farieb, interiérových farieb, termoizolačných farieb, lakov a lazúr na drevo.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRdistribútor a predajca širokého sortimentu výrobkov na komplexnú ochranu a ošetrenie dreva prestížnej nemeckej firmy Remmers Baustofftechnik v spotrebiteľských baleniach pre MALOOBCHOD, malých a stredných spracovateľov dreva.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRBiologické čistiace prostriedky, náhrada rozpúšťadiel, konzervačné a zváracie prostriedky. Bio-circle čistiace stoly, HTW striekacie zariadenia,ultrazvukové zariadenia,Surfox -elektrolitické čistenie antikorových zvarov,zimný posyp.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVýroba cementových lepidiel na obklady a dlažby, opravných hmôt na betón. Výroba 10-tich druhov nivelačných hmôt na podlahy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama