Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Počítače, internet, elektronika > CAD a CAM

CAD a CAM systémy, návody, programy na stiahnutie a informácie.

Odkazy
Zoraď podľa :
Konzultácie a komplexné služby v oblasti tradičného a netradičného využívania nerastného bohatstva (napr. "Clean Coal" technológie), ložiskovej geológie, digitálnej kartografie, CAD a GIS systémov. Vzdelávanie, konzultačná činnosť v oblasti prípravy projektov, projekty EÚ
a projektový manažment.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNabízíme profesionální CAD programy pro technické obory. Převážnou část nabídky tvoří software společnosti 4M: 4M IntelliCAD je snadno dostupný univerzální CAD program pro 2D a 3D kreslení s podporou DWG i DXF formátů a množstvím funkcí. Parametrický program IDEA NG je určen pro architekty a stavební projektanty. K dispozici jsou také řešení pro další stavební obory jako statika (ocel a beton), elektro, voda, kanalizace, topení a vzduchotechnika.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVše o CAD programech - aktuality, články, návody, odkazy. Eshop s nabídkou 2D a 3D programů: AutoCAD, IntelliCAD, Rhinoceros a další.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPriemyselný dizajn, návrhy predmetov spotrebného charkteru, strojov, zariadení pre rôzne oblastí priemyslu a techniky. Ponúkame inovatívne návrhy, kreatívny prístup k tvorbe nového produktu podľa požiadaviek trhu a klienta.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVše o CAD programech - aktuality, články, návody, odkazy. Eshop s nabídkou 2D a 3D programů: AutoCAD, IntelliCAD, Rhinoceros a další.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRarchitekti, projektanti, stavebné firmy, dizajnéri, študenti, doktorandi, investori, realizačné firmy, stavbyvedúci, odborná verejnosť, dom
Kategórie:


Hodnotenie Google PR3D Forbis - 3D tlač a skenovanie, tvorba 3D modelov, prototypov aj hotových výrobkov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPredaj a podpora CAD programov za nízku cenu z dielne 4M nielen pre architektov a stavebných projektantov. Obecný 4M CAD, komplexný architektonický program IDEA a špecializované programy pre jednotlivé stavebné profesie.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPredaj a prenájom 3D tlačiarní Zortrax. Profesionálna zákazková 3D tlač a CAD služby. Bezkonkurenčný pomer kvalita / cena v oblasti 3D tlače Vám zaručí značka Zortrax v spojení s Go3D.sk!
Kategórie:


Hodnotenie Google PRFreeCAD - Bezplatné CAD systémy, utility, knižnice a návody.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama