Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Počítače, internet, elektronika > Bezpečnosť

Antivírove programy a informácie o bezpečnosti v oblasti IT.

Kategórie

Certifikačné autority (7)


Odkazy
Zoraď podľa :
Správa sítě a výpočetní techniky pro malé a střední firmy do 150 počítačů na platformě Microsoft Windows s důrazem na bezpečnost, spolehlivost, uživatelský komfort a nízké provozní náklady. Outsourcing IT, odborné poradenství, pohotovostní správa IT.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRAntivirus Kaspersky - progresívny prístup k ochrane Vášho PC
Kategórie:


Hodnotenie Google PRESET Antivirus NOD32, ESET Smart Security - maximalna ochrana Vasho PC rýchlo a lacno v našom e-shope
Kategórie:


Hodnotenie Google PROchrana osobných údajov podľa zákona č. 428/2002, 90/2005 Z.z., bezpečnostný projekt ochrany osobných údajov konzultácie, školenie zodpovednej osoby.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPortál venovaný zálohe dát: Aké sú dôvody pre ktoré by ste mali zálohovať? Ktorú z metód zálohovania si vybrať? Čo je online záloha?
Kategórie:


Hodnotenie Google PRProfesionálna zabezpečovacia a monitorovacia technika - kamerové systémy (CCTV), systémy na ochranu tovaru (EAS), auto GPS GSM monitoring, elektronická kniha jázd, mikrovlné bariéry, triboelektrická ochrana oplotení, inteligentné rádiové spojenie (IQRF).
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZabezpečovacie a kamerové systémy, elektroinštalácie nehnuteľností. Poradenstvo, predaj, montáž, revízie a servis.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPojem najlepší antivírus skrýva mnohé kategórie, ktoré sa dajú posudzovať. Na našej stránke sa pozrieme na to, ktorý antivírus môže byť najlepší pre vaše potreby. Zbytočne neriskujte a zvoľte dobre!
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNa celosvetovej počítačovej sieti číha mnoho hrozieb. Vďaka našej stránke sa naučíte predchádzať im, ako aj riešiť problémy, ktoré vzniknú až po napadnutí.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSpracovanie: bezpečnostný projekt ochrany osobných údajov,
bezpečnostný audit podľa opatrení Telekomunikačného úradu, rámec pre
riadenie bezpečnosti a integrity verejných komunikačných sietí a služieb.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama