Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Obchod, služby, práca > Bezpečnosť

Všetko o zabezpečení vášho majetku, informácií. Kontrola dochádzky, kamerové systémy.

Odkazy
Zoraď podľa :
Pracovnoprávne poradenstvo, služby, zastúpenie. Bezpečnosť pri práci, pracovné úrazy, školenie BOZP, dokumentácia BOZP
Kategórie:


Hodnotenie Google PRRiešime problematiku ochrany proti odpočúvaniu (prehliadky priestorov, rádiomonitoring, dozor RF spektra pri VIP rokovaniach), meranie a odborné posudzovanie zariadení určených na ochranu proti odpočúvaniu. Zaoberáme sa vývojom a výrobou zariadení na ochranu proti odpočúvaniu, komponentov pre vysokofrekvenčné aplikácie,napr. širokopásmové predzosilňovače, výkonové zosilňovače pre meracie a iné účely.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKompletný sortiment drevených, oceľových a hliníkových požiarnych, nepožiarnych, dymotesných a zvukoizolačných uzáverov stavebných otvorov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRKELCOM INTERNATIONAL spol. s r.o., Senica - Kamerové systémy, zabezpečovacie systémy, elektronická požiarna signalizácia. Chránime Vás a Váš majetok.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZajišťujeme kompletně požární bezpečnost staveb, protipožární ochranu, také žaluzie, rolety a sítě.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRŠkolenia zamestnancov v oblasti BOZP a PO, služby BOZP, služby požiarneho technika, revízie, školenia zamestnancov pracujúcich vo výškach, na obsluhu motorových vozíkov, na zdvíhacie zariadenia, atď.
Kategórie:


Hodnotenie Google PROchrana osôb a majetku, 24 hodinová prevádzka pultu centralizovanej ochrany s celoslovenským pokrytím. Komplexné bezpečnostné služby finančným inštitúciám, fyzickým a právnickým osobám, ako aj ochranu občanom.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSpoľahlivá ochrana osôb a majetku pre individuálnych klientov, malé a stredné firmy až po priemysel a veľké firmy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSBS Segal je slovenská súkromná bezpečnostná služba, ktorá sa zaoberá fyzickou ochranou objektov a osôb, kamerovým monitorom vlastníme stredisko registrovania poplachov
Kategórie:


Hodnotenie Google PRŘemeslník, elektrikář, zámečník a technik se specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů: mříže, zámky, závory, trezory, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu, brány a vrata. Nouzové otvírání dveří a interiéry.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama