Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Móda, textil, dieťa > Metrový textil

Kategória Metrový textil vám ponúka látky rôznych veľkostí a materiálov.

Odkazy
Zoraď podľa :
metráž, metraz, metrovy textil online
Kategórie:


Hodnotenie Google PRInternetový obchod, v ktorom nájdete široký výber bytového textilu a textilného tovaru ako: Postele, Rošty, Matrace, Vankúše, Detské prikrývky a vankúše, Posteľná bielizeň, Návleky na vankúše, Prestieradlá, Uteráky a osušky, Obrusy, Záclony, Kúpeľňové súpravy a doplnky, Župany, Všetko pre najmenších... a mnoho iného.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVeľkoobchod a maloobchod s bytovým textilom. Najpredávanejšie záclony a garníže na slovenskom trhu
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZáclony, závesy, textilné dekorácie a rolety sú nezastupiteľným dekoratívnym prvkom v interiéri. Jednotlivý druh dekorácie spríjemňuje vnútornú atmosféru, dáva nám pocit pohody, spokojnosti, hrejivosti a útulnosti.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNaša firma sa už od roku 1994 zaoberá predajom bytového textilu a bytových doplnkov. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné, ale aj cenovo dostupné výrobky slovenských a zahraničných výrobcov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRLinbek – predaj textilu, uterákov, osušiek, županov, kúpeľňových sád, posteľných plachiet, návliečiek, prehozov cez posteľ, obrusov, obrusoviny.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPonúkame široký sortiment krajčírskych pomôcok - tkaniny, nite, zipsy, figuríny, pletenina, stužky, flizelín, podšívka, krajčírske potreby, ihly. Naša textilná galantéria má v ponuke viac ako 40000 výrobkov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPatríme medzi najväčšie veľkoobchody s metrovým a bytovým textilom na Slovensku. Zásobovanie Slovenska aktuálnou svetovou módou sa nám v posledných rokoch stalo vášňou.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRšijacie stroje, vyšívacie stroje, overlocky a programy. Predaj, servis, poradenstvo. Príslušenstvo + náhradné diely Veritas, Bernina, Lucznik, Toyota, Singer. Látky, nite, vlizelíny, výstuže, fólie a pomôcky pre patchwork a ručné práce. Kurzy šitia. 20-ročné skúsenosti v oblasti šijacích strojov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRE-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama