Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Móda, textil, dieťa > Krajčírstva, šitie na zákazku

Krájčírstva venujúce sa pánskej a dámskej konfekcii šitej na mieru.

Odkazy
Zoraď podľa :
Zásielkový predaj kvalitnej spodnej bielizne vyrobenej na Slovensku. V ponuke sú košieľky, nohavičky, podprsenky, šortky, korzety, podväzkové pásy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSvadobný salón BLISS ponúka svadobné šaty, spoločenské šaty, svadobné doplnky a obuv. Spoločenské oblečenie na mieru, šperky a doplnky pre slávnostné príležitosti ako prijímanie, stužková, svadba, ples alebo iná oslava.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZaoberáme sa výrobou dámskej a pánskej konfekcie, zákazkovým šitím na mieru, pre jednotlivcov, ale aj pre firmy a organizácie. Súčasťou salónu je aj ponuka látok a predaj hotových odevov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVýroba a predaj pánskych a dámskych odevov. Fraky, žakety, smokingy, obleky svadobné i bežné aj na mieru, taláre a uniformy na objednávku. Dámska móda - aj vysoko exkluzívne odevy a materiály.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRHlavnou činnosťou firmy je oprava kožených, kožušinových odevov, koženej galantérie, bytoveho textilu. Ponukame aj šitie zaclon, zavesov, postelnej bielizene, ruksaky,cestovne tašky a ine vyrobky. Kurzy šitia podľa dohody.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStranka o upravach a opravach odevov, vymena zipsov, sitia pre psy a kone.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZákazková výroba a šitie pánskych oblekov na mieru na všetky príležitosti. Výber exkluzívnych talianskych látok.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRVýlučne ručne vyrábané výrobky z pravej hovädzej a bravčovej kože. Kožené výrobky na mieru. Všetky výrobky je možné objednať aj bez motívov alebo ich nahradiť Vašim. V našej ponuke nájdete kožené peňaženky, opasky, poľovnícke potreby a iné výrobky.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRBoutique The Item je butik pro muže a ženy který dodává unikátní oblečení, šperky a doplňky špičkových světových návrhářů za přiznivé ceny.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRZákazkové krajčírstvo Bej-mode v Prešove sa venuje šitiu pánskej a dámskej konfekcie na mieru,šitiu odevných doplnkov. Firma sa tiež venuje oprave odevov
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama