Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Cestovanie a ubytovanie > Ubytovanie > Trenčianský kraj > Hotely a motely

Ponuky ubytovania v hoteloch a moteloch v Trenčianskom kraji.

Odkazy
Zoraď podľa :
Hotel v Remate: ubytovanie pri vleku, ubytovanie s bazénom, detským kútikom, doplnkové služby, cyklotrasy. Vhodné pre rodiny s deťmi aj pre firemné akcie.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRSúčasťou komplexu je zrekonštruované hotelové ubytovanie, reštaurácia, nočný bar, relax bar, kongresové centrum, bowling centrum, relax centrum s vnútorným bazénom, letné kúpalisko, kryté ohnisko, rodinné chatky, detské pieskoviská a turistická ubytovňa a mnoho ďalších služieb.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRRelaxačné centrum Lupena je zariadenie, ktoré poskytuje ubytovanie, stravovanie, masáže, saunu, jacuzzi, kaviareň, bowling, kaderníctvo, nechtový dizajn a spoločenské priestory pod jednou strechou.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPonúkame Vám ubytovanie v kúpeľnom meste Bojnice. Navštívte Bojnický zámok, ZOO Bojnice, kúpalisko Bojnice. Vyskúšajte liečivé termálne kúpele. Doprajte si relax a oddych.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovňa Sisi – Ubytovanie v Púchove (2 a 5 lôžkové izby, apartmány), autopožičovňa, kaviareň Metropolis, reštaurácia s denným menu, klub Metropolis.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovanie v Púchove, 1 km od centra, 150 m od dialničného privádzača. Bezplatné parkovanie v cene, WiFi internet, LCD TV na izbe, WC, sprchový kút.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRHotel Perla na Zelenej Vode ponúka ubytovanie, svadby, oslavy, spoločenské akcie. Využite konferenčnú miestnosť, hotelovú reštauráciu, denné obedové menu, jedlá a la card, špeciality i domácu kuchyňu. Príďte navštíviť rodinný hotel v peknom prostredí.
Kategórie:


Hodnotenie Google PR
Kategórie
Pagerank
Reklama