Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Cestovanie a ubytovanie > Ubytovanie > Česká republika

Nájdete tu možnosti ubytovania v Českej republike.

Kategórie

Praha (26)


Odkazy
Zoraď podľa :
Hotel nabízí 45 lůžek ve 12 pokojích z toho 1 apartmán. Z pokojů je krásný výhled na okolní panorama. Pokoje jsou 2-4 lůžkové se soc. zař., TV, internet. Příjemné posezení nabízí hotelová restaurace s kapacitou 50 míst a nekuřácký salnek s 30 místy.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPonúkame Vám ubytovanie z našej ponuky brnianských hotelov a penziónov. Prostredníctvom rezervačného portálu Hotely.cz zistíme aktuálnu obsadenosť a zabezpečíme ubytovanie v Brne.Hotely a penzióny v Brne ponúkame v dostupnej cene pre každého.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRHotel**** Aplaus v historickom centre Litomyšle ponúka ubytovanie v 21 izbách a 2 apartmánoch. Hotel zaisťuje rauty, recepcie, svatobné hostiny, prenájom salonka pro firemné akcie a spoločenská setkania aj ďalšie služby. Vlastná reštaurácia, terasa, wellness, kaviareň.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRChcete poznat malebnou krajinu Jižních Čech? Ubytujte se ve Slavonicích a budete mít k tomu všemu blízko. Je to výhodné místo pro strávení příjemné dovolené.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovanie v hoteli v Mariánskych Lázňach za bezkonkurenčné ceny; luxusné izby pre prácu aj romantiku, internet zdarma celých 24 hodín.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPraha sa stáva ideálnym miestom pre ubytovanie a poznávanie českej kultúry, preto neváhajte a ubytujte sa cez český rezervačný ubytovací portál www.hotely.cz, vďaka ktorému získate rad zliav a výhod.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRRodinný penzión v malebnom prostredí hrebena Krušných hôr v Horní Blatné. Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s vlastným sociálnym zariadením, TV, internet, raňajky, polpenzia, plná penzia. Možnosť rodinných či firemných osláv, školenia a workshopov.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRHotel Ostende nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Jednorázově je možno ubytovat 31 osob v 9 pokojích po 3-4 osobách. V pokojích jsou postele, skříně, vlastní koupelna, toaleta.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRNa každém patře je celkem 6 pokojů s 2 nebo 3 koupelnami a 2 WC. Sociální zařízení jsou rozdělena na muže a ženy. Možnost nekuřáckých pokojů. Dětská postýlka k dispozici. Celková kapacita je 56 lůžek v 18 pokojích.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRPenzión ponúka ubytovanie v lokalite Bedřichov, Jizerské hory. Lyžiarsky vlek, běžecké stopy. V lete cyklovýlety a pešie túry.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama