Pridaj odkaz  Uprav odkaz  Hodnotenie 


Katalóg > Cestovanie a ubytovanie > Ubytovanie > Žilinský kraj

Nájdete tu možnosti ubytovania v Žilinskom kraji.

Kategórie

Hotely a motely (26)


Odkazy
Zoraď podľa :
Štvorhviezdičkový hotel vzdialený len 8km od Veľkej Rače
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovanie v dvoch zrubových domoch neďaleko strediska Oščadnica Veľká Rača. Každý z nich má kapacitu 8 lôžok, kompletne vybavené. Záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Parkovanie priamo pri objekte.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovanie v obci Terchová, Vrátna dolina. Drevenica je celoročne obývateľná . Vhodná aj pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú dve 2-lôžkové izby, kuchyňa , spoločenská miestnosť s krbom.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRŠtýlová chata s wellness vybavením, vhodná pre náročných, umiestnená na okraji kysuckej obce Oščadnica pri Čadci, neďaleko lyžiarskeho strediska Veľkej Rače.
Wellness priamo na chate pri Veľkej Rači!
Kategórie:


Hodnotenie Google PRBenefit penziónu: samostatný prístup do apartmánov zaručujúci súkromie. Ubytovaní hostia môžu využiť rôzne zľavy na atrakcie v okolí.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRUbytovanie v Hornej Maríkovej.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRpracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice, ochranné pracovné pomôcky.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRHotel s tenisovým kurtom, priamo pri 3 lyžiarskych vlekoch (lyžiarske stredisko Bačova Roveň)! Služby hotela: sauna, masáže, kongresová miestnosť, reštaurácia, terasa, organizovanie svatieb, rautov, promócií, osláv...
Kategórie:


Hodnotenie Google PRChata KORCHÁŇ - štýlové ubytovanie v regióne Kysuce časť Raková, neďaleko strediska Oščadnica Veľká Rača. Vhodná pre rodiny s deťmi. Kapacita oboch chát je 16 lôžok a 2 prístelky v 8–mich izbách.
Kategórie:


Hodnotenie Google PRgastrozariadenia AMBACH, gastrotechnika SILKO, konvektomaty LAINOX, umývačky riadu WINTERHALTER, šporáky, kotle, fritézy, pizza pece, pánvy, škrabky
Kategórie:


Hodnotenie Google PRStrany: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Ďalšia >]


Kategórie
Pagerank
Reklama